Протидія торгівлі людьми


Лист КЗ "КОІППО ім. В.Сухомлинського від 14.12.2018 №947/10-09 "Щодо використання електронного курсу "Основи протидії торгівлі людьми" 


18 жовтня - Європейський день боротьби із торгівлею людьми

Європейський день боротьби з торгівлею людьми був започаткований 18 жовтня 2007 Європейським Парламентом, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.


ДЕРЖАВНА СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА протидії торгівлі людьми на період до 2020 року. Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 р. № 111 

Безпека дітей в Інтернеті

Перелік рекомендованих для дітей онлайн-ресурсів, затверджений Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми в навчальних закладах Новоархангельського освітнього округу проведено низку заходів.

/Files/images/18/20181018_124956.jpg 

Так, для учнів 1-11 класів Кам'янецької ЗШ І-ІІІ ст. Торвовицького НВО проведено відповідні тематичні заходи з метою ознайомлення старшокласників з проблемою торгівлі людьми, основними способами втягнення дітей в торгівлю людьми: хода проти торгівлі людьми; виховні години на тему «Не стань жертвою торгівлі людьми», «Незнайомі люди. Правила поведінки», «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».
Учні 9 класу взяли участь у проведенні круглого столу «Попередження торгівлі людьми», під час якого старшокласники обговорили питання: актуальні дані щодо торгівлі українцями; поточні загрози, пов'язані з торгівлею людьми; що робити, якщо потрапив у біду; профілактика торгівлі людьми в Україні, виклики сьогодення. Члени учнівського самоврядування школи підготували та провели інформаційну хвилинку, під час якої розповіли про небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, познайомили з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми.

Немає коментарів:

Дописати коментар