Е-бібліотека


Способи підвищення соціально-адаптивних можливостей людини в умовах переживання наслідків травматичних подій : методичні рекомендації [текст] / Національна академія педагогічних наук України, Інститут соціальної та політичної психології ; за наук. ред. Т. М. Титаренко. – Кропивницький : Імекс-ЛТД, 2017. – 80 c.

Розбудова миру. Профілактика і вирішення конфлікту з використанням медіації: соціально-педагогічний аспект. – [Навч.-метод. посібник] / К.: ФОП Стеценко В.В. – 2016. – 192 с. ISBN 978-617-7402-03-8 
Видання містить опис актуальних викликів профілактики росту насильства та конфліктів у суспільстві та шкільному середовищі в умовах анексії частини території України та збройного конфлікту на Сході України. 
Методичний посібник містить багато теоретичної, практичної інформації та методичних порад з профілактики та вирішення конфліктів мирним шляхом і запровадження медіації та відновних практик у навчальному закладі. Застосування запропонованих технік, методичного інструментарію на практиці дозволить ефективно запобігти проявам насильства серед дітей та підлітків та мінімізувати вказані прояви. Велику практичну спрямованість має програма освітньої діяльності та спецкурс «Базові навички медіатора в навчальному закладі. Забезпечення участі жінок і дітей у вирішенні конфліктів та миробудуванні» для курсів підвищення фахової кваліфікації педагогічних працівників. 
Подано програми занять і тренінгів, вправи з окресленої тематики. 
Для педагогічних та соціальних працівників, слухачів курсів інститутів післядипломної педагогічної освіти, студентів вищих навчальних закладів педагогічного та соціального профілю, фахівців громадських організацій, широкого кола громадськості.


Проектно-технологічний підхід у впровадженні інформаційно-освітньої протиалкогольної програми "Сімейна розмова" для учнів 7-8 класів. Нац. академія пед. наук України, Український НМЦ практичної психології і соціальної роботи / Брошюра, 21 стор. 

Профілактична робота з протидії торгівлі людьми в навчальних закладах. Методичні рекомендації з використання навчальних матеріалів (фільм "Станція призначення - життя", посібник тренера, посібник учасника "Як підвищити рівень усвідомлення проблеми торгівлі людьми"). Київ 2008, 56 стор.

Сторінка Психологічна просвіта на блозі Чебоненко В.Ф., завідувача обласного НМЦ  психологічної служби

Немає коментарів:

Дописати коментар